Redon Technology

teknolojiyi tutkuyla
üretiyoruz

genel bakış

genel bakış

" En iyi dental cnc makinesini üretmek, vizyoner bir ekibe ve en iyi ekipmanlara sahip olmaktan geçer. "

İşini aşk ile yapan insanların, uzun seneleri aşkın tecrübeleri ve dental alandaki “en yüksek performanslı makineleri, estetik bir tasarım ile birleştirmek” hayali gerçeğe dönüştü...

Diş hekimleri, laboratuvarlar, diş teknisyenleri için geliştirdiğimiz dental cad cam teknolojisi ve performansın yanında, senelerin birikimi sayesinde elde edilen tecrübeler ile dental cnc ve dental cad/cam alanında operasyonel sorunlara da çözüm sağlanıyor.
Birikim ve zengin mühendis kadromuz ile sahip olduğumuz yüksek standartlardaki üretim kapasitemiz sayesinde dental sektöründe daima bir adım önde ilerliyoruz. Kalite ve hızı bir arada görebileceğiniz ürünlerimiz ile yeni nesil dental teknolojiyi sunuyoruz.

dental işleme teknolojisinde
yeni dijital standartlar

  • Kalite & güven

    Müşteri taleplerini her zaman dikkate alıyoruz. İsteklerinizi daha iyi karşılamak ve dental işleme ve dental üretim alanındaki performansınızı artırmak için REDON Technology hiç durmadan işletimsel verim ve mükemmellik üzerinde çalışıyor.

  • Teknoloji

    Sektördeki dental cad cam ve dental cnc alanlarındaki yenilik liderlerinden biri olarak REDON sürekli olarak gelecek odaklı ürünler geliştiriyor. Birleştirilen yenilik gücü sayesinde REDON ürün ve hizmet portföyünü optimize ediyor ve teknolojik standartları belirliyor.
  • Destek

    Sorunlar mesai bitimi dinlemez. Bunun için servis uzmanlarımız telefonda, haftanın 7 günü 24 saat hizmetinizdedir. Hangi servisi arıyor olursanız olun (iş mili servisi, dental işleme, dental makine, cnc, dental cad cam, yedek parçalar vs.) biz buradayız!