Redon Technology

bildiklerimizi sizinle
paylaşıyoruz

duyurular

TDB 25. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi yaklaşıyor

Ağu 21, 2019 - Çar günü

TDB 25. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi kapsamında düzenlenen Expodental 2019 Fuarı ağız ve diş sağlığı endüstrisini bir araya getiriyor.

Çeyrek asırlık kongre

Bu yıl 25.’si düzenlenecek olan TDB 2019 Kongresi için geri sayım başladı. Bugüne kadar yapılan dişhekimliği kongreleri içerisinde en yüksek katılımın beklendiği kongre pek çok farklı etkinliğe de ev sahipliği yapacak.

Expodental 2019

TDB Kongresi kapsamında düzenlenecek Expodental Fuarı ağız ve diş sağlığı endüstrisinden yüzlerce firmanın katılımı ile 4 gün olarak gerçekleşecek. İstanbul Kongre Merkezi’nde 04-07 Eylül 2019 tarihleri arası açık olacak fuara 8.000’den fazla ziyaretçi gelmesi bekleniyor.

Redon standını ziyaret edin!

Biz de, Redon Teknoloji olarak, fuar boyunca A03 no’lu standımızda misafirlerimizi ağırlayacağız. Redon’un ileri teknoloji ürünü makinelerini yakından görmek, işleme ve gülüş tasarımı seanslarımıza katılmak ve dijital dental dünya ile ilgili son gelişmelerden haberdar olmak isteyen bütün sektör profesyonellerini bekliyoruz. Ücretsiz katılım için linkteki formu doldurabilirsiniz:

http://tdbkongreleri.org/tr/form.htmlduyurular