Grup Şirketlerimiz

Sektörün nabzını tutanlar… Büyük işlere imza atmak için önce büyük ortaklıklara imza atıyoruz. Dental teknoloji alanındaki çözümlerimize büyük isimlerle değer katıyoruz.

Armada Yazılım

Tasarımdan üretime kadar kesintisiz hizmet anlayışı benimseyen Armada, geleceğin teknolojisini bugünden yakalayarak gelişen ihtiyaçlara stratejik çözümler sunuyor. Ar-Ge, Eğitim & Sertifikasyon merkezine sahip Türkiye’nin en büyük ve en başarılı SOLIDWORKS® distribütörü olarak sektördeki liderliğini sürdürüyor.

Siteye Git

Dent Armada

Armada Yazılım çatısı altında, 2011 yılında DentArmada markası olarak hizmet vermeye başlamıştır. CAD-CAM sektöründe elde edilen tecrübeler sayesinde, diş sektörünün yazılım ve donanım ihtiyaçlarını, ileri düzey teknolojik çözümler ile yerine getirmeyi hedeflemiştir.

Siteye Git

Connexus

Çeşitli yüksek kaliteli malzemeler, profesyonel ekip, yenilikçi yaklaşım ve sağlam kalite kontrolü ile diş hekimlerinin, diş teknisyenlerinin ve sektördeki herkesin ihtiyaç duyacağı yüksek kaliteli ürünlere odaklanıyor. Üstün teknoloji altyapısı ile CAD-CAM hizmeti sunan Connexus, dental teknoloji alanında fark yaratan inovasyonlara öncülük ediyor.

Bu başlıklarda ilginizi çekebilir

Neden Redon?

Redon olarak, dünyanın her yerinde ‘’Redon Değerleri’’ kapsamında hareket ettik ve taahhüt ettiğimiz sözleri tutarak, inovasyondan asla vazgeçmedik.

Devamı

Şirket Profili

İşini aşk ile yapan insanların 25 yılı aşkın tecrübeleriyle harmanladığı teknik bilgi ile dental alandaki en yüksek performanslı makineleri üretiyoruz.

Devamı

Kalite Yönetimi

Redon Teknoloji, toplam kalite yönetim sistemini ilke edinen uzman kadrosu ve prosesleri ile standart kalitesinden ödün vermeden üretim sürecini tamamlar.

Devamı