Değerlerimiz

Yenilikçi anlayışımızla dental sektörde daima fark yaratırız. Sürdürülebilir başarının ancak bu şekilde olabileceğinin bilincindeyiz. Dental teknolojiye yaptığımız yatırımın yanı sıra işimizin uzmanı olmak için tüm fedakarlığımızla çalışmaya devam ediyoruz.

Güvenilir

Redon teknolojinin temelleri güven üzerine kurulu. Şeffaf yönetim anlayışımız içerisinde destekleme, geliştirme, paylaşma ve yardım almaya açıklık gibi ilkelere öncelik veriyoruz. Verilerin, tüm paydaşlarımıza ait bilgilerin kısacası tüm gizlilik gerektiren meselelerin çözümü için önce birbirimize güveniriz.

Azimli

İşini aşk ile yapan insanların 25 yılı aşkın tecrübeleriyle harmanladığı teknik bilgi ile dental alandaki en yüksek performanslı makineleri üretiyoruz.

Adil

Redon Teknoloji olarak yaptığımız her işte, adil ve şeffaf yönetim anlayışımızın verdiği sorumluluk duygusuyla hareket ediyoruz. Etkileşim içinde bulunduğumuz herkese karşı saygımızı ve adalet bilincimizi kaybetmeden çalışıyoruz. Tüm çalışanlarımızın şirket hedeflerine uyumlu, bireysel ve takım hedefleriyle ölçülür ve bu sonuçlara bağlı şirket içerisindeki ödül ve kariyer imkanlarından eşit fırsatla yararlanmasına fırsat sunuyoruz.

Hızlı

Redon’da alınan kararlar hızla uygulamaya geçirilir. Böylece müşteri sorun ve isteklerine en kısa sürede çözüm üretebiliyoruz. Verdiğimiz sözleri her daim tutmaya özen gösteriyor ve müşterimize verdiğimiz güven duygusunu asla kaybettirmiyoruz.

Adanmış

Aidiyet ve bağlılık bizler için çok kıymetli. Tüm çalışanlarımız başladığımız her işe, düşünerek ve sonuçlarını önceden hesaplayarak girer, başarılı olmak için maksimum gayretle çalışır. Kocaman bir aile olmamızın sebebi ise işte bu adanmışlık.

Bu başlıklarda ilginizi çekebilir

Neden Redon?

Redon olarak, dünyanın her yerinde ‘’Redon Değerleri’’ kapsamında hareket ettik ve taahhüt ettiğimiz sözleri tutarak, inovasyondan asla vazgeçmedik.

Devamı

Şirket Profili

İşini aşk ile yapan insanların 25 yılı aşkın tecrübeleriyle harmanladığı teknik bilgi ile dental alandaki en yüksek performanslı makineleri üretiyoruz.

Devamı

Kalite Yönetimi

Redon Teknoloji, toplam kalite yönetim sistemini ilke edinen uzman kadrosu ve prosesleri ile standart kalitesinden ödün vermeden üretim sürecini tamamlar.

Devamı