Birlikte güçlüyüz

Çalışıyor, eğleniyor, paylaşıyor, düşünüyor, fikir üretiyor ve hayata geçiriyoruz! Biz büyürken ekibimizin de büyümesi gerektiğini biliyoruz. Onların kariyer hedeflerini önemsiyor ve kişisel gelişimlerini destekliyoruz. Çünkü biz birlikte güçlüyüz!

Global vizyon

Fark yaratan tasarımlara odaklanıyoruz. Çalışanlarımızı ve müşterilerimizi iyi dinliyor ve hepimiz için ortak bir gelecek üretiyoruz. Hedeflerinize ulaşmak için çıktığınız yolda sizler için değişiyor ve sürekli gelişmeye devam ediyoruz.

İnsana değer

Redon’da birlikte üretir ve birlikte hayata geçiririz. Çalışanlarımızı sürekli dinler, takım ruhu ile hareket eder ve birlikte gelişmeyi önemseriz. Sunabileceğimiz olanakları sürekli yenilerken, güçlü yarınlar için çabalarız.

Keşfedilin

Mutlak başarıya, çalışanlarına değer veren bir şirket olarak ulaşabileceğimizi çok iyi biliyoruz. Farklılıklarımızdan ilham alıyor, adil ve eşit çalışma ortamı sunuyor, bu ortamın her koşulda korunur olmasına özen gösteriyoruz.

Redon ailesinin bir parçası olun

Açık Pozisyonlar

Sıkça Sorulan Sorular

Redon’un işe alım politikaları nelerdir?

Redon Teknoloji olarak başvuru yapan herkese eşit iş fırsatı sunmak istiyoruz. Bu temel ilkemiz doğrultusunda işe alım, eğitim, terfi vb. konularda ırk, din, dil, cinsiyet ve sosyal statü gibi ayrımlara izin vermiyoruz. Hedeflerimize ulaşmak için ‘’doğru iş için doğru insan’’ yaklaşımını benimsiyor, bu sebeple yeteneklerinizi ve öncelikli hedeflerinizi dikkate alıyoruz. 

Şirketinize bir başvuru gerçekleştirdim. Başvuru süreçlerinin toplam süresi ortalama ne kadardır?

Redon’un işe alım süreçleri başvuru yaptığınız pozisyona göre değişiklik gösterebilir. Ortalama bir süreç, genellikle ilk mülakat görüşmenizin ardından yaklaşık dört hafta sonra tamamlanır. 

Pozisyon ya da başvurularla ilgili herhangi bir soru/problem olduğunda kime ulaşmalıyım?

Başvurunuzla ilgili tüm sorularınızı ik@redon.com mail adresi üzerinden işe alım ekibimizle paylaşabilirsiniz. Ekibimiz konu ile ilgili en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Bu başlıklarda ilginizi çekebilir

Neden Redon?

Redon olarak, dünyanın her yerinde ‘’Redon Değerleri’’ kapsamında hareket ettik ve taahhüt ettiğimiz sözleri tutarak, inovasyondan asla vazgeçmedik.

Devamı

Şirket Profili

İşini aşk ile yapan insanların 25 yılı aşkın tecrübeleriyle harmanladığı teknik bilgi ile dental alandaki en yüksek performanslı makineleri üretiyoruz.

Devamı

Kalite Yönetimi

Redon Teknoloji, toplam kalite yönetim sistemini ilke edinen uzman kadrosu ve prosesleri ile standart kalitesinden ödün vermeden üretim sürecini tamamlar.

Devamı