Redon Grup

Dental teknolojinin geleceğini inşa ediyoruz. Bunu gerçekleştirirken yüksek performanslı makineleri estetik bir tasarımla birleştiriyoruz. Üretim öncesi ve sonrası tüm süreçleri sürekli optimize eden, yüksek performanslı Dental CNC makineler ile birlikte, sizlere 360 derece bir CAD/CAM ekosistemi sunuyoruz. Kısacası donanım, yazılım ve diğer tüm hizmetleri bir araya toplayan tecrübeli Redon ekibiyle hayalleriniz gerçeğe dönüyor.

Şirket Profili

Kurulduğumuz ilk gün hissettiğimiz heyecanı hâlâ üzerimizde taşıyoruz.

Devamı

Neden Redon?

Redon olarak bugüne kadar çıktığımız başarı basamaklarında müşterilerimizin memnuniyetini merkez aldık.

Devamı

Prensiplerimiz

Redon, etik ilkeleri gereği din, dil, ırk, cinsiyet, inanç vb. sebeplere dayalı ayrım yapmaksızın çalışma ortamında bulunan herkesin eşit haklara sahip olduğu bir dünya sunar.

Devamı

Değerlerimiz

Yenilikçi anlayışımızla dental sektörde daima fark yaratırız. Sürdürülebilir başarının ancak bu şekilde olabileceğinin bilincindeyiz.

Devamı

Kalite Yönetimi

Redon Teknoloji, toplam kalite yönetim sistemini ilke edinen uzman kadrosu ve prosesleri ile standart kalitesinden ödün vermeden üretim sürecini tamamlar.

Devamı

Kariyer

Biz büyürken ekibimizin de büyümesi gerektiğini biliyoruz. Onların kariyer hedeflerini önemsiyor ve kişisel gelişimlerini destekliyoruz. Çünkü biz birlikte güçlüyüz!

Devamı

Tedarikçiler

Redon Teknoloji olarak geliştirdiğimiz yüksek teknoloji dental cad/cam işleme makineleri için sınıfının yalnızca en iyi tedarikçilerine güveniyoruz.

Devamı