Tedarikçiler

Redon Teknoloji olarak geliştirdiğimiz yüksek teknoloji dental Cad/Cam işleme makineleri için sınıfının yalnızca en iyi tedarikçilerine güveniyoruz. Önceliğimiz her zaman ihtiyaç duyulan tüm alanlarda; performans ve maliyet esasına göre üstün ürün ve hizmetler sunan, kanıtlanmış bir geçmişe sahip satıcılar ile çalışmak.

En iyilerle omuz omuza

Sahip olduğumuz geniş değer zincirini korumak için tedarik süreçlerimizin her aşamasını kontrol ediyoruz. Güvenlik ve çevre standartlarına uyumluluğu, şirket değerlerimize uygunluğu sorgulayan, tüm süreçleri takip etmemizi sağlayan  bir sistemle çalışıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Redon’un ilgili alanda bir ihtiyacı olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Redon, tedarikçi teklifleri için şirket bilgilerinizi ve tanıtım dokümanlarınızı değerlendirerek sizin teklif verebilmek için uygun olup olmadığınızı kontrol eder.

Redon tedarikçilerini hangi kriterlere göre değerlendiriliyor

- İlgili ISO kalite sertifikalarını almış,
- Yüksek etik standartlara ve yasalara uygun davranış siciline sahip,
- Adil piyasa fiyatlarına uyumlu,
- Etkili teknik destek ve hizmet sağlayan,
- Planlama ve üretim konusundaki taleplere hızlı yanıt verebilen,
- Performanslarını optimize etmek için sürekli çaba gösteren.

Redon tedarikçisi olmak için nasıl başvuru yapılır?

İnovatif Redon Teknoloji ürünleri için bir fark yaratabileceğinizi düşünüyorsanız; başvuru formunu doldurarak bize bildirin.

Bu başlıklarda ilginizi çekebilir

Neden Redon?

Redon olarak, dünyanın her yerinde ‘’Redon Değerleri’’ kapsamında hareket ettik ve taahhüt ettiğimiz sözleri tutarak, inovasyondan asla vazgeçmedik.

Devamı

Şirket Profili

İşini aşk ile yapan insanların 25 yılı aşkın tecrübeleriyle harmanladığı teknik bilgi ile dental alandaki en yüksek performanslı makineleri üretiyoruz.

Devamı

Kalite Yönetimi

Redon Teknoloji, toplam kalite yönetim sistemini ilke edinen uzman kadrosu ve prosesleri ile standart kalitesinden ödün vermeden üretim sürecini tamamlar.

Devamı