Satış Sonrası Destek

Redon olarak dental sektör profesyonellerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlamak, analiz etmek ve akabinde doğru teknik desteği sağlamak için buradayız. Alanında uzman mühendis kadromuz tüm teknik problemlere üst düzeyde çözüm sunmayı amaç edinmiştir. Birlikte iş yaptığımız hiçbir aşamada sizi yalnız bırakmıyoruz.

Kalite Kontrol

Ürünleri oluşturan komponentler montaj tesislerine girmeden önce kalite kontrolleri yapılır. Kalite kontrolden geçen bütün bileşenler Redon ürünlerinde kullanılmak üzere stoklarda yerlerini alır.Redon Teknoloji, kaliteyi standart haline getirerek, her kullanıcısına aynı kalitede ürün sunmayı garanti eder.

Teslimat

Redon ürünleri kalite kontrolden sonra paketlenir. Paketler taşıma esnasında oluşabilecek darbelere, devrilmelere ve düşmelere karşı özel parçalarla izlenir. Bu şekilde taşıma anında bir hasar oluşmuş ise bu tespit edilir. Redon ürünleri teslimatta oluşabilecek hasarlara karşı sigortalıdır.

Satış Sonrası Destek

Satın almış olduğunuz ürün ile birlikte siz de artık bir Redon Teknoloji üyesi oldunuz. Sizlerin sorunları artık bizim olduğuna göre, sizlere en hızlı ve en kolay çözümleri üretmek, sizlere destek olmak bizim için bir önceliktir. Redon Teknik Destek Mühendisleri olarak; her zaman yanınızdayız.