Redon Group

2007 yılında kurulan Redon, dental teknoloji sektöründe ‘’değer yaratan çözümler’’ üretebilme hayaliyle yola çıktı. İşini tutkuyla yapan insanların uzun yıllara dayanan tecrübelerini merkezine alan Redon, kalite ve hassasiyetten ödün vermeyen hizmet anlayışı sayesinde, kısa süre içinde sektörün öncüsü olmayı başardı. Önce çeşitli analiz yöntemleri kullanarak sektörün ihtiyaçlarını belirledi, ardından yüksek performanslı ürünleri estetik bir tasarımla birleştirerek alanında devrim niteliğinde işlere imza atmaya başladı. Son üç yılda Türkiye Pazar payını üç katına çıkaran Redon, 2019-2020 yılları arasında Türkiye’de en çok tercih edilen dental cad/cam kazıma makinesi unvanını kazandı. Bugün ise Avrupa başta olmak üzere hizmet verdiği 26 ülkeye değer yaratan çözümler sunmaya devam ediyor.

Bizler de Redon olarak, yıllar önce kurulan bu ilk hayali desteklerken, başarı basamaklarını kontrollü bir biçimde yükseltmek için çalışıyoruz. Yıllardır diş teknisyenleri, diş hekimleri ve laboratuvarlar için geliştirdiğimiz teknoloji ve vizyoner ekip ile birlikte dental sektörün daima bir adım önünde ilerliyor, hayallerimizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Hedefimiz ise; global bir marka olmak yolunda ilerlerken sizlere de her daim aynı heyecanı yaşatabilmek.

Kurulduğumuz ilk gün hissettiğimiz heyecanı hâlâ üzerimizde taşıyoruz. İşini aşk ile yapan insanların uzun yıllara dayanan tecrübeleriyle harmanladığı teknik bilgi sayesinde dental alandaki en yüksek performanslı makineleri estetik bir tasarımla birleştiriyor ve global bir marka olma yolunda emin adımlar ile ilerliyoruz.

Atakan Akçay
CEO & Founder, Redon Technology A.Ş.
Vizyonumuz

Kuruluş amacındaki hedefleri gerçekleştirerek; sürekli büyüyen ve gelişen, müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılaması ile tercih edilen, sadece yurt içinde değil bütün dünyada rekabet gücü ile örnek bir kuruluş olmak.

Misyonumuz

İleri teknoloji sektöründe sahip olduğumuz tecrübe ve uzman kadromuz ile yüksek kaliteli cihazların etik değerlere uygun bir şekilde tasarımını, üretimini ve satış sonrası hizmetlerini yaparak, paydaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak ve bu doğrultuda yüksek teknolojili cihazlarımızın performansları ve tasarımlarıyla dünyaya ilham vermek.

Güçlü bir ekip

Redon ailesi olarak; yıllardır diş hekimleri, diş teknisyenleri ve laboratuvarlar için geliştirdiğimiz teknoloji ve vizyoner ekibimizle dental sektörün daima bir adım önünde olduğumuzun farkına vardık. Gururluyuz.

Rakamlarla Redon

Redon ile hayalleriniz gerçeklerden hiç uzak değil ve bizler hayallerinizi gerçeğe dönüştürmekten asla vazgeçmeyeceğiz.

42%

2020 Büyüme Oranı

2020'de %42 oranında büyüyerek son dört yılın en yüksek ivmesini yakaladık.

96%

Müşteri Memnuniyeti

Redon sahibi müşterilerimizle yaptığımız ankete göre genel müşteri memnuniyeti %96.

22%

Ar-Ge Yatırımı

Araştırma ve geliştirme yatırımlarını bir sonraki seviyeye taşıyarak oranı %22'ye yükselttik.

Bu başlıklarda ilginizi çekebilir

Neden Redon?

Redon olarak, dünyanın her yerinde ‘’Redon Değerleri’’ kapsamında hareket ettik ve taahhüt ettiğimiz sözleri tutarak, inovasyondan asla vazgeçmedik.

Devamı

Şirket Profili

İşini aşk ile yapan insanların 25 yılı aşkın tecrübeleriyle harmanladığı teknik bilgi ile dental alandaki en yüksek performanslı makineli üretiyoruz.

Devamı

Kalite Yönetimi

Redon Teknoloji, toplam kalite yönetim sistemini ilke edinen uzman kadrosu ve prosesleri ile standart kalitesinden ödün vermeden üretim sürecini tamamlar.

Devamı