Freedom Model Tarayıcılar

Yepyeni Freedom UHD ve HD tarayıcı, güçlü yüksek çözünürlüğe sahip ve DOF’un patentli Kararlı Tarama Aşaması (SSS) teknolojisine sahip birinci sınıf bir 3D tarayıcıdır. Freedom UHD 5.0MP ve HD 2.0MP kameraları veri sağlarken keskin kenar boşluğu çizgileri ile kusursuz sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Hareketli kamera ile tarama teknolojisi sayesinde hiç bir detayı kaçırmayın.

Tarama opsiyonları

Artikulatör Tarama
Doğru bir oklüzal ilişkiyi aktarmak için modeli artikulatör ile taratın ve oklüzyon ilişkisini kusurusuz bir şekilde aktarın. Doğru oklüzyon ile tarayacağız protezler kusursuz olacaktır.
İlave Tarama ve Eşleştirme
Bu işlev, tarama aşamalarında ek taramalar gerçekleştirmek veya taramadan sonra ek modellerle eşleştirmek için bir modelin yeniden konumlandırılmasını sağlar. Yeni tarama yapmadan kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
Interproximal Tarama
Sadece ortodontik taramalar için değil, aynı zamanda genel protezde ve parsiyel protezde de interproksimal tarama kullanılarak dişler arası veriler distorsiyon olmadan elde edilebilir.
Uzman Tarama Modu
Uzman modu, vakaların karmaşıklığından bağımsız olarak özgürce taramaya izin verir. Bu özgürlük sayesinde istediğiniz tarama şekli ile doğru taramayı sağlayın ve kusursuz sonuçlar elde edin.
Ölçü Kaşığı ile Tarama
Ölçü kaşığı ile dar ve derin alanları taramak mümkündür. Bu verilerinin her iki tarafı da benzersiz tarama hedefi teknolojisi ile otomatik olarak eşleştirilir. Ayrıca post kron gibi zorlu endüksiyonlarda da yüksek hassasiyet ile tarar.
Total Protez Tarama
Total protezin taranması kolay ve kullanışlıdır. Mevcut protez, protezin hem üstü hem de altı taranarak kopyalanabilir. Doğru kopyalama sayesinde model ihtiyacınız olmayacaktır.
Ortodontik Tarama
Ortodontik modeli hızlı ve kolay bir şekilde tarayabilir. İnteraproksimal tarama opsiyonu ile hiçbir detayı atlamayacaksınız. Otomatik eşleştirme modu ile oklüzyon ilişkisini kolayca yakalayın.
İmplant Tarama
Tarama aparatı verilerinin üst, silindir ve yan düzleminin ayarlandığı ve kaydedilen koordinat değerlerinin Exocad yazılımında kullanıldığı bir işlevdir.  Doğru tarama ile pasif oturuşu rahatça yakalayın.
Kalem İzi Tarama
Model üzerine çizilen kenar boşluğu veya kısmi protez tasarımı, protez cihazların tasarlanması sürecinde referans olarak kullanılacak 3 boyutlu verilerle birlikte elde edilebilir.

Freedom ile her şey mümkün.

Hibrit Tarama
Optik ve temaslı tarayıcıları tek bir yazılımda birleştirerek, optik tarayıcının hızına ve temaslı tarayıcının hassasiyetine aynı anda ulaşabilirsiniz. İmplant barları yapmak için oldukça kullanışlı tarama özelliğidir.

Exocad ile birebir uyum
Exocad’in dental DB programı ile taramalarınızı otomatik olarak başlatabilirsiniz.

Otomatik Hizalama
Yazılım, en iyi eşleşen noktaları bulduğu ve verileri otomatik olarak eşleştirdiği için, noktalara tıklamaktan çalışma sürenizi kurtarır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.